(0362) 433 03 88 Liman Mah. Gezi Cad. No:28/A İlkadım/Samsun

Hakkımızda

Ayrıca klima fiyatları özelliklerine göre ve tasarruf ettikleri enerji miktarına göre değişiklik göstermektedir. Diğer kullanılan modeller arasında ise VRF modeller yer almaktadır. Bu modeller daha çok iş yerlerinde, marketlerde, otellerde, hastanelerde ve plazalarda kullanılmaktadır.

Klimalar hakkında detaylı bilgiye sahip olmak istediğiniz zaman, Samsun klima servisi olan Aydemir Soğutma ile iletişime geçerek gerekli bilgilere ulaşma imkânınızda bulunmaktadır. Dikkat etmeniz gereken noktalardan biriside bu cihazların BTU değeridir. Bu değer cihazın bir saat içerisinde ne kadar miktar su taşıdığını gösterir. Bu değeri bulmak ise kısa bir işlem yapmanız yeterli olacaktır. Bu değer sayesinde cihazları hangi alanlarda kullanabileceğinize daha kolay karar verebilirsiniz. Bu hesaplama sonucunda 1800 BTU değerinde bir klimaya ihtiyacınız varsa sitemizde kolayca bu ürünü bulabilirsiniz.

20 Mayıs 1998 tarihinde Aydemir Soğutma San. Tic. adıyla kurularak Samsun’un İlkadım İlçesi Hürriyet Mahallesi Kaptanoğlu Sokak No:37 İlkadım/Samsun adresinde hizmet vermeye başlayan (İKLİMSA), sektörde iddiasını koruyor. Her geçen gün hizmet kalitesi ve yelpazesini geliştiren İKLİMSA, şimdilerde Soğuk Oda – Termo King – Morg Ürünleri – VRF Sistemleri – Tıbbi Cihazların Soğutma Sistemleri gibi pek çok dalda hizmet veriyor. İKLİMSA, günümüzün koşullarında piyasanın ve tecrübelerinin sonucu olarak, bu yıl içerisinde Liman Mahallesi Gazi Caddesi NO:28/A adresinde yeni bir mağaza showroom açarak satış hizmetine de start verdi.

iklimsa aydemir soğutma